Roztocká výzva

3. ročník našeho virtualního závodu tentokrát ve spolupráci s Cykloklubem Studenec u Horek má upravenou trasu na 31 km čím si slibujeme zábavnější zážitek a svižnější jízdu pro všechny účastníky.

Jak se zůžastnit: Nemusíte se nikde hlásit dopředu. Stačí se po absolvování závodu registrovat na odkaze níže. Vyplňit a odeslat formulář se všemi daty, jméno, čas atd. Poté budete zařazeni do žebříčku.

Registrace zde

Trasa:
Start je u ,,schodů“ obecního úřadu Roztoky u Jilemnice, následně se projede obcí Karlov, Studenec, Bukovina, Dolní a Horní Kalná, Zálesní Lhota, Martinice a nasledný cíl opět u schodů obecního úřadu v Roztokách.
Trasa vyznačená na mapě se musí dodržet a nesmí se nikde zkracovat. Mapa


Na čem mohu jet:
Závod je určen pro Silniční, MTB kola a koloběžky

Závod bude probíhat od 1. dubna 2024 do 31. července 2024. Každý týden bude aktualizována tabulka s časy a tři nejlepší budou vyhlášeni 7.9. 2024 na akci Studenecká Cyklorunda . Závod můžete zajet kolikrát chcete, ale registrované časy můžete odeslat maximalně 2x
Při jízdě musíte respektovat pravidla silničního provozu být starší 18 let nebo v doprovodu plnoletého a jet v maximalně v 3 člené skupině.

Závod probíhá po dopravních komunikacích s provozem, dbejte proto na jízdu se zvýšenou opatrností. Celá akce je na vlastní nebezpečí! Cyklo-Raim neručí za případné škody ani zranění během jízdy.
Odesláním formuláře plně souhlasíte s podmínkami a pravidly závodu. Důrazně upozorňujeme na dodržování pravidel silničního provozu a doporučujeme užití výstražné vesty.

V závodě je zakázáno používání elektrokol i jako doprovod!

Věříme v dodržení fairplay. Závod slouží hlavně pro pobavení, sportovní a turistický zážitek.

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

qr mapa